Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěže

Plzeň se stala mistrem České republiky

30. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

V prvním poločase to po čtyřech finálových dramatech vypadalo na překvapivě jednoznačnou záležitost, Plzeň vedla dokonce až devítibrankovým rozdílem, v závěrečné dvacetiminutovce ale Karviná zápas pořádně zdramatizovala.

Most zlatý! Bronz bere Poruba

29. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

Házenkářky Mostu znovu stvrdily svou dominanci v českém házenkářském prostředí! Ani po osmé v řadě nenašly v nejvyšší ženské soutěži mezi českými týmy přemožitele a znovu oslavily titul, když nad Slavií zvítězily v odvetě 33:21.

Plzeň doma padla, o mistrovi se rozhodne v neděli v Karviné

25. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

Plzeň nevyužila finálový mečbol a doma podlehla Karviné 26:27. Finálová série je tak srovnaná na 2:2. O mistrovi se rozhodne v neděli na palubovce Karviné, páté utkání začíná ve 13 hodin, přímý přenos na ČT sport už ve 12:50.

V sobotu se rozhodne o vítězi české části MOL ligy žen

24. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

V druhém finálovém utkání proti sobě v sobotu 29.5. od 18.00 nastoupí DHK Baník Most a DHC Slavia Praha. Utkání sledujte živě na tvcom.cz.

V úterý se může rozhodnout o vítězi letošního ročníku extraligy

Ke čtvrtému utkání finálové série Chance Play-off STRABAG Rail Extraligy nastoupí v úterý 25.5. od 17:10 házenkáři Plzeně a Karviné. Utkání sledujte na HbbTV a online vysílání České televize a druhý poločas také živě na ČT sport.

K titulu lépe nakročily Mostečanky, k bronzu Poruba

23. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

Dvojzápasovou sérii o mistrovský titul rozehrály týmy Mostu a Slavie Praha a na palubovce sešívaných se poprvé před fanoušky lépe vedlo Černým andělům. Na domácím hřišti naopak lépe úvod série o bronz vyšel Porubě, která si do odvety v Olomouci ponese dvoubrankový náskok.

Plzeň vede ve finálové sérii nad Karvinou 2:1

Ve třetím utkání finálové série Chance play off STRABAG Rail extraligy byla opět úspěšnější Plzeň a ujímá se vedení 2:1.

První letošní medaile rozdány, extraligový bronz má Dukla

22. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

Lovci sérii o třetí místo nezdramatizovali. V nejkratší možné době, po třech odehraných zápasech, slaví Dukla zisk bronzových medailí v letošním covidovém ročníku STRABAG Rail extraligy.

Karviná vede ve finále extraligy 1:0. Ve středu se pokračuje v Plzni.

17. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

Vítězstvím Karviné 27:26 skončilo úvodní utkání finálové série letošního Chance play off STRABAG Rail extraligy. Ve středu 19.5. pokračuje finálový souboj v Plzni.

Finále extraligy je tady!

15. 5. 2021 Soutěže | Komentářů: 0

V neděli 16.5. startuje finále letošního ročníku extraligy. Na palubovce Karviné nastoupí k prvnímu utkání série Plzeň. Díky získané výjimce také s omezeným množstvím diváků. Sledujte živě na ČT sport.